Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області продовжують здійснювати моніторингові обстеження щодо виконання протиепідемічних вимог

Протягом 18-28 березня 2021 року фахівці управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в м. Харкові Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області сумісно з представниками Національної поліції провели 26 моніторингових обстежень суб’єктів господарювання різних форм власності щодо дотримання протиепідемічних вимог з недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та на виконання п. 5 протоколу Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 7 від 17.03.2021:
• закладів громадського харчування – 5;
• об’єктів продовольчої та непродовольчої торгівлі – 13;
• перукарень, салонів краси – 5;
• спортивних та фітнес-залів – 3.

У зв’язку з виявленими порушеннями на 19 об’єктах фахівцями управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в м. Харкові Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області було вжито відповідні заходи реагування: 18 суб’єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності, надано 19 пропозицій.
Також, в кожному закладі проведено роз’яснювальну роботу з працівниками щодо профілактичних заходів з недопущення поширення випадків захворювання на COVID-19.

Наразі робота з профілактики та недопущення поширення захворювань на гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 посилюється, оскільки на території м. Харкова та Харківської області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.