Про виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо запобігання виникненню та розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

На виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», введеного в дію Указом Президента України від 13 березня 2020 № 87/2020 року, Держпродспоживслужбою посилено державний санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства на об’єктах систем водопостачання та водовідведення населених пунктів.

Станом на 25.02.2021 фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування за поточний період 2021  проведено комісійні перевірки 18 об’єктів централізованого водопостачання, 175 об’єктів децентралізованого водопостачання та 2 об’єктів водовідведення.

Порушення виявлені на 15 об’єктах централізованого водопостачання, на 108 об’єктах  децентралізованого водопостачання та на 1 об’єкті водовідведення. З метою забезпечення усунення виявлених порушень винесено 19 приписів, 6 відповідальних  осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Проведення заходів щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 триває.