Про виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо запобігання виникненню та розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

На виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», введеного в дію Указом Президента України від 13 березня 2020 № 87/2020 року, Держпродспоживслужбою посилено державний санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства на об’єктах систем водопостачання та водовідведення населених пунктів.

Станом на 19.02.2021 фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування за поточний період 2021  проведено комісійні перевірки 16 об’єктів централізованого водопостачання, 79 об’єктів децентралізованого водопостачання та 2 об’єктів водовідведення.

Порушення виявлені на 13 об’єктах централізованого водопостачання, на 44 об’єктах  децентралізованого водопостачання та на 1 об’єкті водовідведення. З метою забезпечення усунення виявлених порушень винесено 15 приписів, 5 відповідальні особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

Інформація щодо невиконання вимог санітарного законодавства КП  «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради направлена до Головного управління Національної поліції в Харківській області для вжиття  заходів реагування в межах повноважень.

Проведення заходів щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 триває.