Моніторингові перевірки по контролю дотримання маскового режиму громадянами при знаходженні на території КП «Харківський метрополітен».

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області продовжує здійснювати посилений контроль за дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на попередження поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Харківської області та м. Харкова.
З метою контролю виконання постанови Кабінету міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів метрополітеном на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря від 22.05.2020 № 26, 16.02.2021 фахівцями Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в м.Харкові Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області сумісно з представниками органів Національної поліції України із застосуванням засобів відеофіксації здійснений моніторинг дотримання маскового режиму громадянами при знаходженні на станції «Холодна гора» КП «Харківський метрополітен».
Під час моніторингу виявлені громадяни, які перебувають на платформі станції без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот. По факту виявлених порушень складено 7 протоколів про порушення санітарних норм на вищевказаних громадян.
Також, в ході здійснення заходів, з громадянами проводилася роз’яснювальна робота та надавалися рекомендації щодо дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на попередження поширення коронавірусної інфекції (COVID-19).