Результати контролю за дотриманням карантинних заходів в Харківській області

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області з 08.02.2021 по 14.02.2021 здійснено 481  моніторингова перевірка суб’єктів господарювання, порушення виявлені на 153 (31,8%) об’єктах.  З метою усунення виявлених порушень керівникам та відповідальним особам надано 153 приписи (пропозиції), на відповідальних осіб складено 30 протоколів про порушення санітарних норм і правил. Проінформовано органи місцевої влади –  13, правоохоронні органи -3.

Перевірено 179 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення виявлені на 61 об’єкті; здійснено 25  перевірок агропродовольчих ринків, порушення виявлені на 2 ринках; 144 об’єкти непродовольчої торгівлі, порушення виявлені на  55 об’єктах;  закладів громадського харчування – 27, порушення встановлені на 2 об’єктах; перукарень та салонів краси – 28,  порушення виявлені на 12 об’єктах; інших об’єктів (аптеки, ТРЦ, розважальні заклади тощо) — 26, порушення виявлені на 8 об’єктах.

За попередній тиждень, сумісно з органами Національної поліції, перевірено 137 об’єктів, в т.ч. щодо обмежень роботи закладів громадського харчування з організацією дозвілля щодо заборони роботи після 22-ї та до 7-ї год. – 34,  на 1 об’єкті виявлено порушення, надана 1 пропозиція.

З початку запровадження карантинних заходів фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проведено 67888 перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання карантинних вимог. За результатами перевірок надано 17611  приписів (пропозиція), оштрафовано  1385  відповідальних осіб.  Проінформовано органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи.

Залишається   актуальним необхідність неухильно дотримуватись соціальної  дистанції,    масочного   режиму,   регулярного   миття   рук  з  милом  та   обробки  антисептиком .

Також наголошуємо, на період адаптивного карантину,  утримуватись  від відвідувань місць потенційного скупчення людей, а саме громадського транспорту, об’єктів громадського харчування, ринків, непродовольчих магазинів тощо для недопущення захворювання.