Звіт про виконання річного плану заходів державного нагляду Сектору контролю за регульованими цінами за 2016 рік

Відповідно до  Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю)  у сфері господарської діяльності» у сфері контролю за регульованими цінами  проведено 8 планових перевірок, що складає 100% від кількості об’єктів, які підлягали плановим перевіркам.

На виконання плану комплексних заходів державного нагляду, який затверджений наказом Мінекономіки, була проведена 1 перевірка, а саме: КП «Муніципальна аптека міста Харкова»,  що складає 100% від кількості об’єктів, які підлягали плановим перевіркам відповідно до плану комплексних заходів.

За результатами проведених перевірок встановлені порушення у 8 суб’єктів господарювання, що становить 100% від загальної кількості проведених заходів.  За результатами перевірок  накладено на посадових осіб адміністративних санкцій на суму 5,3тис.грн., застосовано до суб’єктів господарювання адміністративно-господарських санкцій на загальну суму 213,7тис.грн.

Значні порушення були встановлені за результатами планової перевірки ВКП «Служба замовника»: застосовані економічно необґрунтовані тарифи на ритуальні послуги, відсутні розрахункові матеріалі  для  тарифів на послуги з вивезення твердих та рідких побутових відходів для споживачів, при розрахунку розміру плати за послугу з вивезення твердих побутових застосований підприємством розмір тарифу не  відповідає  встановленому органом місцевого самоврядування. Порушення  ВКП  «Служба замовника» діючого законодавства призвело до отримання підприємством за період з 01.08.2015 по 30.06.2016 необґрунтованої виручки в розмірі 96,3тис.грн. Директора ВКП «Служба замовника» притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, винесено Рішення про застосування адміністративно-господарських санкцій за порушення державної дисципліни цін  ВКП «Служба замовника» у вигляді штрафу в розмірі  96,3тис.грн.

За порушення вимог Закону України «Про ціни і ціноутворення» в частині  державної дисципліни цін  та Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю)  у сфері господарської діяльності», виявлених при перевірці КП «Муніципальна аптека міста Харкова», винесено Рішення про застосування адміністративно-господарських санкцій у вигляді штрафу в розмірі  3,4тис.грн., директора КП «Муніципальна аптека міста Харкова» притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 0,68тис.грн.