Участь у нараді для керівників закладів освіти м. Куп’янськ

24.09.2020 фахівцями Куп’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області було взято участь у нараді організованій відділом освіти Куп’янської міської ради для керівників закладів освіти м. Куп’янськ, Харківської області.
Протягом наради були розглянуті питання дотримання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України № 55 від 21.05.2020 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій до організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та № 50 від 22.08.2020 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». Також висвітленні питання профілактики гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь в закладах освіти.
Також, керівники закладів освіти мали змогу поспілкуватися з спеціалістом Куп’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та отримати відповіді на проблемні питання.