Фальсифікація рибної продукції

Відповідно до інформації Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє щодо фальсифікації рибної продукції.

За результатами розслідування 2-х випадків захворювання на ботулізм з 3-ма постраждалими (хворі зареєстровані у Харківській та Луганській областях), які пов’язані з вживанням риби в’яленої (лящ) у серпні поточного року встановлено, що відповідно до представлених документів, постачальником рибної продукції до місцевих операторів ринку є ФОП Шипко Ярослав В’ячеславович, який зареєстрований у м. Києві. У наданих документах зазначено, що пункт навантаження продукції: вул. Промислова, 18, с. Луб’янка, Бородянський район, Київська область, але фактично у даному селі така адреса відсутня.

Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві під час розслідування встановлено, що за зазначеною у супровідних документах адресою відсутні будь які відомості щодо провадження господарської діяльності ФОП Шипко Ярославом В’ячеславовичем, у тому числі за номером телефону, вказаним в реєстрі, встановити зв’язок не вдалося. Зазначений суб’єкт господарювання у Реєстрі операторів ринку та потужностей, на які видано експлуатаційний дозвіл, Державному реєстру потужностей операторів ринку відсутній. Водночас, ФОП Шипко Я.В., займаючись транспортуванням риби, надавав декларації виробника ФОП Цирковнюка А.О., виробнича потужність якого розташована за адресою: вул. Чкалова, 1 Б, с. Луб’янка, Бородянский район, Київська область.
Відповідно до письмового пояснення ФОП Цирковнюка А.О., декларації, які видає він, відмінні від тих, що були надані ФОП Шипко Я.В., крім того з даним контрагентом він ніколи не співпрацював. Згідно наданих пояснень, даний суб’єкт господарювання не виробляв ляща в’яленого протягом червня-липня поточного року.

Таким чином, це вказує на можливу підробку документів щодо походження рибної продукції. Головними управліннями Держпродспоживслужби в Київській, Полтавській областях та в м. Києві направлена інформація до правоохоронних органів для вжиття заходів, спрямованих на встановлення факту можливої підробки документів, які супроводжують в обігу харчові продукти та причетних осіб, встановлення дійсного походження рибної продукції, якою спричинено харчове отруєння людей, створена загроза життю та нанесено шкоду здоров’ю.

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області від 21.08.2020, відповідно до повідомлення Лисичанської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, у досліджуваному зразку підляща в’яленого, відібраного в місці придбання захворілою на ботулізм мешканки Луганської області, виявлено ботулотоксин.