В м. Харкові зареєстровано випадок ботулізму

08.09.2020 фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області розпочато епідеміологічне розслідування випадку ботулізму у мешканця м. Харкова.
Захворілий госпіталізований до анестезіологічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня № 2 імені професора О.О. Шалімова» Харківської міської ради.
На теперішній час стан захворілого розцінюється як середнього ступеню важкості.
За наявною інформацією, ймовірна причина захворювання – вживання в їжу риби «Скумбрія» холодного копчення в вакуумному пакуванні, яку було придбано в одній з торговельних мереж м. Харкова.
Проводяться заходи щодо виявлення небезпечної продукції в закладах торгівлі.
Нагадуємо, що ботулізм вважається найнебезпечнішим інфекційним захворюванням, збудник вражає нервову систему, а важка форма хвороби може привести до летального наслідку.
Перші симптоми захворювання найчастіше виникають через 12-24 годин після споживання зараженої їжі. Зазвичай захворювання починається раптово, у людини порушується зір, виникає м’язова слабкість і з’являється сухість у роті, виникають запаморочення, ознаки ураження травної системи (нудота, блювання, послаблення випорожнень), ураження мʼязів шиї та кінцівок, виникає параліч мускулатури.
Щоб уникнути захворювання:
— не варто споживати продукти невідомого походження;
— не купувати копчену, солону та в’ялену рибу на стихійних ринках, яка була виготовлена в домашніх умовах та без лабораторного контролю;
— обов’язково дотримуватися чистоти при обробці продуктів для консервації і не використовувати зіпсовані овочі і фрукти;
— домашні консерви слід зберігати при температурі від 2 до 6 градусів.
Пам’ятайте, що лікування здійснюється тільки в умовах лікувального закладу. Ні в якому разі не займайтесь самолікуванням! За медичною допомогою звертайтесь своєчасно при перших ознаках захворювання!