Продовжується посилений контроль за дотриманням суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину

Відповідно до протоколу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.09.2020 № 24 Головним управління Держпродспоживслужби в Харківській області продовжується посилений контроль за дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
5 вересня 2020 року фахівцями управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в м. Харкові Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області сумісно з представниками органів Національної поліції було здійснено моніторингове відвідування КП «Обласний спортивний комплекс «Металіст» під час проведення матчу серед команд «Металіст 1925» – «Нива». Захід проведено з метою контролю за дотриманням карантинних заходів та виконанням основних профілактичних та протиепідемічних рекомендацій відповідно до вимог постанови ГДСЛ України від 03.09.2020 № 51 «Про внесення змін до протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів серед професійних футбольних клубів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
Під час проведення перевірки зверталася увага на дотримання протиепідемічних заходів, в т.ч.: забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, мінімізації перехресних контактів між працівниками, вболівальниками та учасниками матчу, попередження можливих скупчень вболівальників, проведення температурного скринінгу працівників, вболівальників та інш.
Також, в ході здійснення заходу було проведено роз’яснювальну роботу та надані рекомендації щодо проведення профілактичних заходів.