Випадок ботулізму з 2-ма постраждалими

Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проводиться епідеміологічне розслідування випадку ботулізму з 2 постраждалими, захворювання яких пов’язано із вживанням риби (вʼяленого ляща).
Одна із захворілих після появи перших ознак захворювання займалась самолікуванням. У зв’язку з погіршення стану здоровʼя була госпіталізована до реанімаційного відділення КНП ХОР «Обласна клінічна лікарня». Клінічні прояви захворювання у другої постраждалої з’явились на 3 добу від вживання продукту, в важкому стані захворіла госпіталізована до реанімаційного відділення КНП «Міська клінічна лікарня № 2 ім. проф. О.О. Шалімова» ХМР.
За наявною інформацією виникнення захворювання пов’язано із вживанням в їжу вʼяленої риби, придбаною в м. Харкові.
На теперішній час проводиться позапланова перевірка суб’єкта господарювання з питань безпечності харчових продуктів.
Ботулізм – це харчове отруєння, зумовлено споживанням продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини. Щоби вберегтися від ботулізму уникайте споживання в’яленої, копченої, солоної та консервованої риби невідомого походження, м’ясних та грибних консервів, консервів домашнього виробництва.
Нагадуємо, що лікування здійснюється тільки в умовах лікувального закладу. Ні в якому разі не займайтесь самолікуванням! За медичною допомогою звертайтесь своєчасно при перших ознаках захворювання!