Продовжується здійснення контролю за дотриманням карантинних заходів

Головним управління Держпродспоживслужби в Харківській області продовжується контроль за дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання.

З початку запровадження карантинних заходів фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проведено 18817 перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання карантинних вимог, порушення  карантинних вимог виявлялись в  38%. Перевірялись пункти ЗНО,  дошкільні заклади; заклади громадського харчування; заклади торгівлі продовольчими товарами; заклади торгівлі непродовольчими товарами ; агропродовольчі ринки та ін.

З метою усунення виявлених порушень оформлено 4721 приписів (пропозицій), складено 436 протоколів про адміністративні правопорушення.  Проінформовано органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи.

За попередній тиждень з 13.07.2020 по 19.07.2020  здійснено 1382 перевірки закладів громадського харчування, продовольчої торгівлі, агропродовольчих ринків та інших об’єктів.  Порушення виявлені на 438 (31,7%) об’єктах. Для усунення виявлених порушень видано 465 приписів та пропозицій, 61 відповідальна особа притягнута до адміністративної відповідальності, проінформовані органи місцевої влади — 48, правоохоронні органи- 18.

На виконання рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 03.07.2020 №17 посилена сумісна робота з органами місцевої влади та правоохоронними органами щодо контролю дотримання протиепідемічних заходів в громадському транспорті та розважальних закладах (нічних клубах), зокрема перевірно КП «Харківський метрополітен» та 13 розважальних закладів (нічних клубів). За результатами перевірок в нічний час складено 7 протоколів про порушення карантинних вимог.

Проведення заходів щодо профілактики спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 триває.