В ефірі Українського радіо Харків обговорювались заходи з профілактики ботулізму в Харківській області

19 червня поточного року головні спеціалісти Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та Управління безпечності харчових продуктів ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Ольга Федосова та Артем Ушкалов взяли участь в ток-шоу «Про головне» на хвилях Українського радіо Харків з питань випадку ботулізму у мешканця Борівського району.

Під час прямого ефіру були висвітлені основні шляхи зараження збудником хвороби, клінічні прояви токсикоінфекції та заходи щодо запобігання виникнення захворювання. Також було обговорено питання щодо державного контролю при здійсненні обігу харчових продуктів, в тому числі в’яленої (копченої) риби, консервів, тощо. Було роз’яснено, яка документація повинна супроводжувати харчові продукти при транспортуванні.

Слухачам наголошено про утримання від придбання риби в’яленої (копченої) та консервів сумнівної якості в місцях несанкціонованої торгівлі.

З повним записом радіоефіру від 19.06.2020 можна ознайомитись за посиланням: https://www.mixcloud.com/oblradio_kharkiv/держпродспоживслужба-і-правоохоронці-перевіряють-стихійну-торгівлю-у-боровій-через-випадок-ботулізму/