Посилено контроль за виконанням карантинних заходів

На виконання протоколу №10 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.06.2020 та доручення т.в.о. Голови Держпродспоживслужби фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області посилено контроль за дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів дошкільними закладами, закладами громадського харчування, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчими ринками. Проводиться щоденний контроль за дотриманням карантинних вимог, в т.ч. і в вихідні дні.
Станом на 22.06.2020 з метою перевірки дотримання суб’єктами господарювання встановлених профілактичних та протиепідемічних заходів проведено перевірка 161 місця з масовим перебування людей, перевірено 12084 суб’єкта (об’єкта) господарювання. За результатами перевірок виявлено 3114 порушень карантинних вимог. Для усунення виявлених порушень оформлено 3050 приписів (пропозицій) та складено 99 протоколів про адміністративні правопорушення, проінформовано органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи.
З метою дотримання протиепідемічних заходів під час проведення зовнішнього оцінювання та вступних випробувань фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області здійснено моніторинг 75 пунктів тестування ЗНО, порушень не виявлено.
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області зосереджуються на проведенні консультативної та роз’яснювальної роботи з питань профілактики коронавірусної хвороби.
Враховуючи погіршення санітарно-епідемічної ситуації з захворюваності на нову коронавірусну хворобу серед мешканців області Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області заходи щодо посилення контролю за дотриманням карантинних заходів суб’єктами господарювання продовжують, в т.ч. спільно з представниками ГУ Національної поліції в Харківській області.