Дотримання вимог санітарного законодавства при організації харчування дітей в закладах освіти

26.05.2020 на базі Комбінату харчування Куп’янської міської ради Харківської області було проведено нараду з адміністрацією та працівниками харчоблоків Комбінату харчування Куп’янської міської ради Харківської області щодо «Дотримання вимог санітарного законодавства при організації харчування дітей в закладах освіти».
В даному заході прийняли участь фахівці Куп’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Під час проведення наради спеціалістами Куп’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області були висвітлені питання дотримання вимог щодо приймання продуктів харчування та сировини до закладів дошкільної освіти, умов їх зберігання та дотримання товарного сусідства, а також щодо дотримання вимог поточності виробничого процесу та кулінарної обробки харчових продуктів. Були обговорені питання з профілактики гострих кишкових інфекцій, дотримання правил особистої гігієни працівниками харчоблоків.
А також, були надані відповіді на актуальні питання щодо виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».