Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області проводить активну роз’яснювальну роботу з протидії коронавірусу COVID-19

На Харківщині продовжується кампанія із інформування населення щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території Харківської області та м. Харкова.
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області сумісно із представниками підприємств, закладів освіти, міських, районних, селищних, сільських рад проводиться роз’яснювальна робота з населенням щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусу. Забезпечено розміщення плакатів та листівок з інформацією про коронавірусну інфекцію.
На цьому тижні начальник Лозівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Тетяна Овчарюк прийняли участь в прес-конференції організованій Лозівською міської радою Харківської області для представників ЗМІ.
Даний захід був організований з метою проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців м. Лозова та Лозівського району Харківської області, щодо запобігання поширенню захворювань на коронавірусну інфекцію. Під час проведення прес-конференції були висвітленні актуальні питання профілактики поширення коронавірусної інфекції на території України, епідеміологічні аспекти розповсюдження вірусу COVID-19, необхідність самоізоляції при наявності симптомів респіраторної інфекції, порядок звернення до лікувальних установ та надані роз’яснення щодо питань особистої та суспільної гігієни, алгоритму дій в разі виявлення підозри на захворювання коронавірусною інфекцією.