В зразках масла солодковершкового виробництва ТОВ «Богодухівський молзавод» встановлена невідповідність

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області відповідно до листа Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області інформує, що в ході проведення планового заходу державного контролю (інспектування) 11.02.2020 року посадовою особою Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області в Комунальному закладі «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «ЗАХИСНИК» Запорізької обласної ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Військбуд, 570, відібрано зразок масла солодковершкового «Селянське» 73 % жиру, виробництва ТОВ «Богодухівський молзавод» (партія №83, дата виробництва 25.01.2020, фасоване 200 г пачка).
Згідно з експертним висновком Випробувальної лабораторії Запорізької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в якій проводили експертизу, відібраний зразок масла за масовою часткою немолочних жирів не відповідає ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні умови».
За даним фактом проводиться аналіз документації та вживаються заходи щодо встановлення всього ланцюга операторів ринку з метою відкликання виробником вищевказаної продукції.

До уваги споживачів та операторів ринку харчових продуктів!

У разі придбання масла солодковершкового «Селянське» 73% жиру, фасоване 200 г пачка, виробництва ТОВ «Богодухівський молзавод» (партія №83, дата виробництва 25.01.2020 року) просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області за адресою: м. Харків, проспект Науки, 40, 6 поверх, тел.: (057) 725-19-00, E-mail: gudpss@kh-consumer.gov.ua