12.02.2020, спеціалісти Чугуївського районного управління, на виконання доручення заступника Міністра розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України Т.М. Висоцького, провели семінар-нараду з працівниками управління освіти Чугуївської міської ради, медичним персоналом та працівниками харчоблоків закладів освіти Чугуївської міської ради, з метою роз’яснення питань необхідності дотримання вимог санітарного законодавства при організації харчування дітей та питань профілактики інфекційних захворювань та харчових отруєнь в закладах освіти.

Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Таісія Пилипчук обговорила з присутніми питання створення належних умов для якісного, різноманітного і безпечного харчування школярів та вихованців дошкільних навчальних закладів та здійснення контролю над ним.

Також були розглянуті питання профілактики гострих кишкових інфекційних хвороб, таких як: сальмонельоз, дизентерія, гострі ентероколіти, вірусний гепатит А, норо- та ротавірусні кишкові інфекції в закладах освіти.