Стосовно регулювання цін на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах

Згідно з п.1 Розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 25.08.2010 №469 «Про граничні торговельні надбавки (націнки) на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах» (зі змінами, внесеними розпорядженням ХОДА від 26.04.2011 №208) установлені наступні граничні торговельні надбавки (націнки):

  • на продовольчу сировину для виготовлення продукції власного виробництва – 50% до ціни закупки (придбання);
  • на покупні продовольчі товари та вироби, що реалізуються підприємствами громадського харчування – 25% до роздрібної ціни (оптово-відпускної ціни виробника).

Захист споживачів в частині дотримання законодавства у сфері ціноутворення здійснюється Головним управлінням шляхом проведення позапланових перевірок на підставі обґрунтованого звернення фізичних осіб  виключно за погодженням Міністерства розвитку економіки, торгівлі  та сільського господарства України. Для отримання погодження на проведення позапланового заходу у зверненні споживачам необхідно аргументовано обґрунтувати суть проблеми та обов’язково вказати та надати:

  • назву та адрес суб’єкта господарювання, що надає послуги або здійснює реалізацію товарів за завищеними цінами.  Дану інформацію можна отримати з рахунків, на стенді «Куток споживача»;
  • документи, що підтверджують застосування завищених цін (чеки, квитанції, тощо).

Звернення  необхідно направляти/надавати до Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області (м. Харків, просп. Науки, 40). Контактний телефон для консультацій:  (057) 700-39-63.