Додержання вимог санітарного законодавства при організації харчування дітей у закладах освіти знаходиться на постійному контролі Головного управління

Якісне, безпечне, повноцінне та раціональне харчування – є одним з найважливіших чинників збереження та зміцнення здоров’я підростаючого покоління.

Протягом 2019 року з питання додержання вимог санітарного законодавства при організації харчування перевірено понад 600 закладів освіти. За результатами перевірок з метою усунення виявлених порушень керівникам надано 50 приписів, засновникам закладів направлено 72 листи з пропозиціями та забезпечено контроль за їх виконанням. За порушення санітарних норм до адміністративної відповідальності притягнуті 8 осіб.

Найчастіше у закладах реєструвались порушення ведення документації з організації харчування, несвоєчасне погодження або недотримання примірних двотижневих меню, непогодження переліків постачальників харчових продуктів, недотримання правил відбору та зберігання добових проб, термінів проходження медичних оглядів та правил особистої гігієни персоналом харчоблоків, температурного режиму холодильного обладнання, режиму прибирання, дезінфекційного режиму, тощо.

В ході розгляду примірних двотижневих меню найчастіше виявлялись факти їх складання без урахування вимог щодо виходу страв, забезпеченості сезонними продуктами, включення страв, не рекомендованих для реалізації у закладах освіти (наприклад, натуральна кава, страви технологія приготування яких передбачає додавання недозволених для використання у закладах освіти приправ та спецій, тощо).

За даними районних та міських підрозділів Головного управління вихованці закладів дошкільної освіти області отримували 3-4 разове харчування (середня вартість 27-40 грн.), учні закладів загальної середньої освіти – 1-2 разове (середня вартість 14-22 грн.). Середнє виконання норм харчування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591, становить близько 85%. Реєструється невиконання на 20-50% норм молока, молочнокислих продуктів, свіжих фруктів та ін.

Наразі Держпродспоживслужбою даний напрямок визнано одним із пріоритетних у діяльності.

Робота продовжується відповідно до «Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування у закладах освіти області на 2019-2020 роки», затвердженого першим заступником голови Харківської обласної державної адміністрації 18.11.2019 на виконання доручення Прем’єр-міністра України.

Питання додержання вимог санітарного законодавства при організації харчування дітей знаходиться на постійному контролі Головного управління.

З інформацією про стан додержання вимог санітарного законодавства з цього питання у закладах освіти країни можна ознайомитись на сайті Держпродспоживслужби (http://consumer.gov.ua/News/5568/25_vidsotkiv_shkilnikh_menyu_ne_vidpovidae_normam_–_Derzhprodspozhivsluzhba)