27 листопада 2019 року в приміщенні Відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації була проведена семінар-нарада

на тему: . питання створення належних умов для забезпечення повноцінного, безпечного та якісного харчування дітей у закладах освіти району.

На нараді були присутні  представники управління освіти, директори  загальноосвітніх шкіл та завідувачі  дошкільних навчальних закладів, медичний персонал та працівники харчоблоків шкіл на ДНЗ

У заході взяли участь головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Красноградського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Надія Товолжанська та помічник лікаря епідеміолага відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Красноградського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Інна Александрова, яка проінформувала про  результати здійснення заходів державного нагляду (контролю) з питань організації безпечного харчування в закладах освіти.

Також вона зосередила увагу на гігієнічних вимогах при організації харчування дітей у дитячих колективах, необхідності посилення контролю за створенням належних умов харчування дітей та проведенні лабораторних досліджень об’єктів санітарних заходів, харчових продуктів від постачальників харчових продуктів та операторів ринку, які надають послуги харчування у закладах освіти щодо безпечності, окремих показників якості та ймовірної фальсифікації.

У результаті засідання учасники ухвалили рішення щодо реалізації низки заходів для забезпечення повноцінного, безпечного та якісного харчування дітей у закладах освіти області.

Зокрема, було прийнято посилити контроль щодо безпечного та здорового харчування. Начальник відділу освіти Красноградської райдержадміністрації, Наталинська об’єднана територіальна громада  мають забезпечити неухильне дотримання вимог нормативно-правових документів щодо організації харчування у закладах  освіти.

З метою запобігання спалахів кишкових інфекцій та харчових отруєнь доручено провести наради, семінари та тренінги з питань організації харчування дітей, а також навчання персоналу, який задіяний в організації харчування у закладах освіти.

При складанні тендерної документації для закупівлі харчових продуктів та надання послуг з харчування дітей необхідно забезпечити розробку єдиних вимог з урахуванням обов’язкової наявності експлуатаційного дозволу або державної реєстрації потужності виробництва та/або обігу харчових продуктів у постачальників.

Також було вирішено посилити увагу щодо запровадженню у закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

Відповідно до додержання вимог Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про держаний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.10.2012  № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)».

Під час семінару присутніх ознайомили з основними положеннями Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, про терміни впровадження системи НАССР та відповідальність операторів ринку за невиконання законодавства. Також наголошено, що відповідно до “Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)”, до кінця 2019 року всі оператори ринку, які працюють у сфері виробництва й обігу харчових продуктів, мають впровадити систему аналізу ризиків і контролю критичних точок НАССР. Впродовж всього заходу всі охочі отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили, тематичні матеріали та роз’яснювальні листи.