Нарада-семінар з питань здійснення державного нагляду у сфері санітарного законодавства

26.11.2019 проведена нарада-семінар з питань здійснення державного нагляду у сфері санітарного законодавства для спеціалістів районних і міських структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Основна увага була приділена обговоренню питання шляхів реалізації заходів «Плану дій щодо неухильного дотримання вимог безпечності харчування та запобігання випадків харчових отруєнь в закладах освіти», затвердженого т.в.о. Голови Держпродспоживслужби та «Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування у закладах освіти області на 2019 — 2010 роки», затвердженого першим заступником голови Харківської обласної державної адміністрації. Регіональний план розроблений на виконання доручення Уряду України в рамках Програми дій Уряду, однією з цілей якої визначено доступ споживачів до якісних і безпечних продуктів. Вказаними планами передбачено ряд  заходів для спільного виконання органами влади, місцевого самоврядування та органами  Держпродспоживслужби, виконання яких дозволить забезпечити покращення якості і безпечності харчування дітей, попередити виникнення випадків харчових отруєнь та інфекційних захворювань.

На нараді також обговорені питання забезпечення  оперативного  реагування на випадки ускладнення санітарно-епідемічної ситуації, зокрема, захворюваності населення на вірусний гепатит А та гострі кишкові інфекції із врахуванням положень  «Порядку надання інформації про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров’ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення», затвердженого постановою КМУ від 21.08.2019 №818, здійснення державного санітарного нагляду за дотриманням нормативних вимог щодо забезпечення населення питним водопостачанням, удосконалення роботи з розгляду звернень громадян з питань порушень санітарного законодавства.