Увага зафіксовано випадок сказу кота!

26.11.2019 в с. Циркуни Харківського району зареєстрований випадок сказу кота, який підтверджено лабораторно, постраждала людина та домашня тварина.

За ініціативою Харківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області 27.11.2019 проведене позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Циркунівській сільській раді на якому винесено рішення про накладення карантинних обмежень по сказу на територію с. Циркуни з прилеглими лісовими та польовими масивами. Затверджений план комплексних заходів щодо ліквідації сказу тварин на території с. Циркуни Циркунівської сільської ради Харківського району.

Згідно затвердженого плану фахівцями Харківської районної державної лікарні ветеринарної медицини сумісно з органними місцевого самоврядування проводяться необхідні протиепізоотичні заходи, у т.ч. переоблік сприятливих до захворювання тварин та профілактичні щеплення невакцинованих проти сказу тварин, проводиться роз’яснювальна робота серед населення.

Ще раз нагадуємо власникам домашніх тварин, що своєчасне профілактичне щеплення проти сказу є запорукою безпеки вашого життя та ваших тварин. Тільки своєчасно проведена вакцинація може спасти вашу тварину і вас від смертельно небезпечної хвороби.