Інформаційні повідомлення Системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF)

До Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області надійшло інформаційне повідомлення системи  RASFF (Європейська система швидкого оповіщення про харчові продукти і корми)  від від 18  жовтня  2019 року за  № 2019.3638  стосовно виявлення сальмонели в охолодженому м’ясі бройлерів (заморожене м’ясо механічного обвалювання),  експортованому з Польщі  (виробник CEDROB S.A. № PL)  до  окремих держав-членів ЄС, і в тому числі до України  — ТОВ «ВІРТУС ТРЕЙД» (пр. Гагаріна, 112/13,     м. Дніпро, Дніпропетровська область) та ТОВ «ВІК ЛОГІСТІК» (вул. Святотроїцька, 73/1, офіс 215, м. Черкаси,  Черкаська область).

Наразі Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області здійснюються  необхідні заходи щодо недопущення в обігу небезпечних до споживання  продуктів  харчування.

Також, інформуємо операторів ринку Харківської області,  які здійснюють обіг вищезазначених   продуктів,  про необхідність вилучення їх з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово проінформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».