Підсумки роботи із зверненнями громадян за 9 місяці 2019 року

За 9 місяців 2019 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області надійшло для розгляду 1639 звернень громадян.

За звітний період до Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області надійшло для розгляду 499 звернень громадян, з них 34 звернення були повернуті заявникам, або залишені без розгляду на підставі ст. 5, 8 Закону України «Про звернення громадян», 30 – повернуто до відповідних органів через відсутність підстав для їх розгляду, 35 звернень направлені до відповідних органів та установ за належністю на підставі ст. 7 Закону України «Про звернення громадян»

За 253 зверненнями фізичних осіб проведені перевірки органів місцевого самоврядування або перевірка викладених фактів із залученням представників органів місцевого самоврядування. З метою усунення виявлених порушень санітарного законодавства видано 63 приписи, направлено 162 листа з пропозиціями до органів місцевого самоврядування. За результатами розгляду звернень громадян винесено 17 постанов про накладення штрафу на відповідальних осіб.

Розподіл звернень, що надійшли за 9 місяців 2019 року за змістом порушених питань:

—          питання безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини;

 

 212
—          питання екології та забруднення навколишнього середовища, санітарного стану;

 

 

499

—          питання захисту прав споживачів;

 

861
—          питання цін;

 

      22
—           питання захисту рослин та фітосанітарії;

 

             7
—          питання діяльності посадових і службових осіб;

 

             34
—          з інших питань.               4

З метою вдосконалення організації прийому громадян в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Харківській області здійснюється особистий прийом населення начальником та його заступниками відповідно до графіка особистого прийому громадян, який розміщено на офіційному веб-сайті. На особистому прийомі у керівника Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області за 9 місяців 2019 року побувала 31 особа.

За 9 місяців 2019 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області надійшло 94 запити на публічну інформацію.