Про участь в позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

В зв’язку з реєстрацією випадків захворювань вірусним гепатитом А серед мешканців Краснокутського району 25.10.2019 року відбулось  позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Краснокутській районній державній адміністрації.

З метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя та недопущення подальшого розповсюдження вірусного гепатиту А серед населення Краснокутського району в рішенні визначені першочергові заходи за пропозицією Краснокутського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Станом на 31.10.2019 в смт. Костянтинівка зареєстровано 14 випадків захворювання на вірусний гепатит А. Переважна кількість людей захворіли в 3 сімейних вогнищах через контактно-побутовий шлях передачі інфекції. В епідемічний процес задіяні 3 учбових заклади Краснокутського району: Краснокутський професійний аграрний ліцей, КЗ «Костянтинівський ліцей» з дошкільними підрозділом та Слобідська загальноосвітня школа.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області організовано епідрозслідування кожного випадку захворювання, керівникам закладів, в яких зареєстровані випадки захворювання, надані рекомендації щодо забезпечення протиепідемічних заходів.

Серед населення проводиться роз’яснювальна робота з  профілактики вірусного гепатиту А, вживання якісної питної води, суворого дотримання правил особистої гігієни, дезінфекційного режиму в сімейних вогнищах.

Керівнику підприємства, який здійснює перевезення населення Краснокутського району направлений лист про застосування дезінфекційного режиму в громадському транспорті.

Протиепідемічні заходи тривають.