Про виникнення харчового отруєння у смт Борова!

12.09.2019 в смт Борова Борівського району Харківської області зареєстровано 10 випадків харчової токсикоінфекції, в тому числі у 6 дітей. Виникнення харчової токсикоінфекції ймовірно пов’язано з вживанням суші,  придбаних у приватної особи. Приватна особа здійснювала виготовлення суші в домашніх умовах для продажу через Інтернет мережу. До державного реєстру харчових потужностей вказаний виробник  не внесений, що є порушенням Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області з 12.09.2019 організовано та проводиться епідрозслідування (збір інформації).  Проведення епідрозслідування триває. Вказана ситуація знаходиться на контролі у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Харківській області.

Зважаючи на вищезазначене застерігаємо від придбання продуктів харчування у невідомих виробників або у місцях стихійної торгівлі.

Не вживайте продукцію сумнівної якості та невідомого походження.  Будьте обачними при придбанні готових страв та страв, що швидко псуються.

Не допускайте легковажного ставлення до свого здоровʼя!