СЕМІНАР-НАРАДА З ПИТАНЬ ЗАСТОСУВАННЯ СТАНДАРТНОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ ПРОЦЕДУРИ (СОП) ЩОДО ВКЛЮЧЕННЯ ПОТУЖНОСТЕЙ ОПРЕАТОРА РИНКУ ДО СПИСКУ ЕКСПОРТЕРІВ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ДО ЄС.

02.09.2019 Управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проведений семінар-нарада з державними інспекторам ветеринарної медицини з питання  застосування СОП щодо включення потужностей оператора ринку до списку експортерів харчових продуктів до держав-членів Європейського союзу. На нараді обговорено основні принципи та алгоритм дій посадової особи при проведенні вищезазначеної процедури.

В.о. начальника відділу безпечності харчових продуктів Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Ушкаловим А.В,. були висвітлені питання стосовно механізму та процедури здійснення позапланового заходу державного контролю згідно СОП,  а також  з вимогами до складання та правильного оформлення Акту інспектування. Учасники семінару-наради також ознайомились з законодавчими документами регламентами ЄС щодо обігу харчових продуктів, якими повинні керуватися при здійсненні інспектування.