НАРАДА — СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЗДІЙСНЕННЯ ВІДБОРУ ЗРАЗКІВ ТА ЇХ ПЕРЕВЕЗЕННЯ (ПЕРЕСИЛАННЯ) ДО УПОВНОВАЖЕНИХ ЛАБОРАТОРІЙ

06.08.2019 проведена нарада-семінар з питань здійснення відбору зразків та їх перевезення (пересилання) до уповноважених лабораторій для цілей державного контролю для спеціалістів районних і міських структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області. На нараді обговорено порядок відбору зразків харчових продуктів під час здійснення планових та позапланових заходів державного контролю.

Заступником начальника управління — начальником відділу організації ветеринарної справи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Христоєвою І.М. були висвітлені питання стосовно механізму та процедури здійснення відбору зразків,  а також  з вимогами  до складання та правильного оформлення Акту відбору зразків. Учасники наради також ознайомились з законодавчими документами, якими повинні керуватися при здійсненні відбору зразків та документами, які визначають відповідальних осіб проведення такого відбору.

Запрошений в.о. директора Харківської регіональної державної лабораторії Дейнеко О.О окремо приділив увагу темам стосовно порядку маркування, норм відбору зразків та умов для транспортування до уповноважених лабораторій.

Під час тренінгу учасники обговорили порушені питання, а також долучилися до дискусії щодо здійснення відбору зразків та винесли свої рекомендацій щодо його покращення.