Додаток 1 до наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області від 18.07.2018 № 1206
Перелік офіційних ветеринарних лікарів, які здійснюють державний контроль на м’ясопереробних цехах, бойнях малої потужності, незалежно від форм власності, без поточного процесу переробки тварин та в забійних цехах птахофабрик та інших потужностях
№ п/п Прізвище, ім’я,по-батькові Повна назва суб’єкта господарювання, за яким буде здійснюватись державний ветеринарно-санітарний контроль
Харківська область
Балаклійський район
1 Дашко Світлана Володимирівна ТОВ «ПК «Слобожанщина Агро»
2 Дуб Тетяна Віталіївна ТОВ «Курганський бройлер»
Богодухівський район
3 Бережний Володимир Олександрович АТ «Богодухівський м’ясокомбінат»
4 Дручинський Юрій Миколайович ТОВ МК «М’ясний», ТОВ НВН «М’ясний стандарт»
Валківський район
5 Болошенко Олена Михайлівна ФОП «Рищук»
Дергачівський район
6 Труш Дмитро Вікторович ТОВ «Екопродукт 2017», ТОВ «Солоницівський м’ясокомбінат»
7 Айдарова Віта Миколаївна ТОВ «Група Рітейлу України»
8 Айдаров Сергій Аркадійович ТОВ «Екопродукт 2017», ТОВ «Солоницівський м’ясокомбінат»
9 Лазаревич Олена Юріївна ТОВ Олексіївський м’ясокомбінат, ФОП «Зозуля В.О.»
10 Гурін Валерій Миколайович ТОВ «Харм ястрейд»
11 Іваник Денис Олександрович ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна»
12 Мєлник Василь Олексійович ТОВ «Сільмаш Харків»
13 Шабалдас Юлія Петрівна ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна»
Ізюмський район
14 Стрижаченко Миколай Борисович ТОВ ПСГП «Ізюмські кролики», ФОП «Наслузов», «Ізюмський м’ясопродукт»
Красноградський район
15 Щур Любов Іванівна Забійно — переробний цех ФОП Овод
16 Приходько Наталя Сергіївна ПАОП «Промінь»
Куп’янський район
17 Сиволоб Юлія Леонідівна ТОВ «М’ясокомбінат «Куп’янський»
Нововодолазький район
18 Цяцька Тінатін Іллівна ТОВ «МК РІАЛ»
19 Завада Олена Євгеніївна ТОВ «МК РІАЛ»
20 Бондаренко Неля Олександрівна ФОП «Колісник І.В.», ФОП»Антіпов О.О.»
21 Замарахін Ігор Васильович ТОВ «Европейський фонд розвитку», ТОВ «Птахофабрика Просяне»
Первомайський район
22 Шестакова Наталя Олексіївна ТОВ «Лихачовський м’ясокомбінат»
Харківський район
23 Єрмоленко Андрій Вікторович ПрАТ”Комплекс Безлюдівський м”ясокомбінат”
24 Мандур Сергій Леонідович  ПП «Денвер», ФОП Куліков О.В.
25 Пуляєв Павло Анатолійович  ТОВ «Обрій»
26 Хорошилова Тетяна Олексіївна ТОВ «Східно-Українська аграрна компанія», ФОП Водяницький Д.В., ТОВ «Елітсервіспродукт»
27 Куценко Володимир Іванович ТОВ «ВКП Фенікс», ТОВ «Тишківський м’ясокомбінат»
28 Клочко Юрій Олексійович ТОВ «Вільхівський м’ясокомбінат», ФОП Бондарь С.О.
29 Гончарова Ольга Андріївна ПрАТ ”Комплекс Безлюдівський м”ясокомбінат”
30 Мишко Євгенія Вікторівна Ф ОП Шульга- МПП “Весна”
Чугуївський район
31 Рубан Наталія Дмитрівна ПАТ «АК Слобожанський»
м. Люботин
32 Приходько Микола Опанасович  ТОВ фірма „Кулінар”
м. Харків
33 Бакшєєва Олена Миколаївна ПП «Ткаченко»
34 Буй Тетяна Анатоліївна ХФ ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський», ТОВ «Українська спеціалізована м’ясопереробна компанія»
35 Водолажченко Андрій Миколайович ПП «Романюк», ФОП «Романюк В.В.», ТОВ «Харківм’ясо»
36 Гефка Максим Станіславович ТОВ «Фудснаб», ФОП «Драган А.О.», ТОВ «Наш продукт Плюс», ФОП «Кузнець В.М.»
37 Єрьоменко Вікторія Євгеніївна ТОВ ТОВ «Гелиум», ТОВ «Український м’ясокомбінат»
38 Єрмоленко Андрій Вікторович ПП «Лагуна ТД БМК», ПП «Продінкомпані Мар’янський м’ясокомбінат»
39 Іванова Марина Анатоліївна ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна»
40 Котляр Світлана Михайлівна ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна»
41 Красильникова Галина Миколаївна СПД ФО «Зацепа», ФОП «Химичук», ПАТ «Плодокомбінат-А», ФОП «Тіщенко», ФОП «Курусь», ФОП «Пченушай», ФОП «Щеглов», ФОП «Мікрюкова», ФОП «Середа»,ТОВ «Темп-88», ТОВ «Дромам’ясо», ТОВ «Харківський м’ясокомбінат»
42 Кулікова Катерина Олександрівна ФОП «Фурманенко», ФОП «Чічімова», ФОП «Євдокимов», ФОП Гайдук, ТОВ «Тріго», ФОП Кузнецов, ПП Митра, ТОВ «Щит»Захищина якість»
43 Леонтьєва Тамара Євгенівна ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат»
44 Майборода Дмитро Євгенович ТОВ «Хазар», ФОП «Шарифулін», ФОП «Чучкін О.», ФОП «Болотніков», ФОП «Божко», ФОП «Бородовская», ФОП «Онуфрієнко», ТОВ «Інвестиційна компанія «Харківінвест»,
45 Малиш Ірина Анатоліївна ТОВ «Експансія»
46 Міщенко Юнона Юріївна ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат»
47 Можелянська Анна Валеріївна ФОП » Нечитайло»
48 Надеін В’ячеслав Миколайович ФОП «Дроздова Н.А.», ФОП «Дроздов А.О.», ПП «Таврия Плюс», ФОП «Самойлова», ФОП «Логінов», ФОП «Буглов», ФОП «Белоус», ФОП «Проваторова», ФОП «Андрейченко», ФОП «Кузьменко», «Маджар», ФОП Косяк, ТОВ «Стормак»
49 Нікітіна Наталя Іванівна ТОВ «Сучасний модерн», СУАП «Європоль», ТОВ «Сільмаш Харків»
50 Омельник Лідія Миколаївна ФОП «Матюхин», ФОП «Іванова І.В.», СПДФО «Зайцев», ТОВ «Хартрейд», ТОВ «Проденерго», ТОВ «ТС «Колос», ТОВ «Сільмаш Харків»
51 Орлова Тетяна Іванівна ТОВ ВП «Роганський м’ясокомбінат»
52 Омельяненко Тетяна Володимирівна ТОВ «Гурман», ТОВ «ТЦ «Олексіївський», ФОП «Романенко», ТОВ «Альфа-Рітейл», ПОГ «Гермес» ХООВОІ «СОІУ», «ТЕЦМ-Альянс» ХООВОІ «СОІУ»
53 Погрібняк Григорій Миколайович ФОП «Понарьєва», ТОВ «Фудком»
54 Піщанський Дмитро Геннадійович ТОВ «М’ясокомбінат «М’ясний»
55 Попов Андрій Борисович ТОВ «ТД «Асторг»
56 Протасов Дмитро Олександрович ТОВ «Посад»
57 Подчасова Ірина Володимирівна ТОВ «Виал-Маркет», ФОП «Нарожний», ТОВ «ТК»Мега-Трейд», ТОВ «Альфа Продукт»
58 Петров Руслан Володимирович ЗАТ «Український м’ясокомбінат», ФОП «Линник Н.М.», ФОП «Бухкало В.В.», ФОП «Сірик Б.В.», ФОП «Кайдалов І.А.», ФОП «Жеваго В.О.», ФОП «Бабічев С.О.», ФОП «Петлиця П.М.»
59 Пшеничная Марія Андріївна ТОВ «Пульс м’ясо», ФОП Обченко
60 Расторгуєва Наталія Павлівна Підприємство «Запорожець – 4» у формі ТОВ, ТОВ «Укр-Трейд», ТОВ «Компанія» Гранд-Маркет
61 Самойлова Наталя Анатоліївна  ФОП «Неретін», ФОП Петровський, ТОВ фірма «ЛВС»
62 Скрипник Тетяна Миколаївна  ФОП «Шамарин», ФОП «Цицуашвілі», ФОП «Іванченко», ФОП «Шульга»
63 Скрипник Андрій Григорович ПАТ ТХФ «Миронівський хлібопродукт»
64 Скрипник Сергій Григорович ПП Торговий дім «Новожанівський», ПП «Новожанівський м’ясокомбінат»
65 Смаль Володимир Іванович ФОП Нечитайло М.А.
66 Смаль Наталя Євгенівна ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна»
67 Стекольников Костянтин Анатолійович ТОВ «Антарес-2016»
68 Сургай Андрій Михайлович ПАТ ТХФ «Миронівський хлібопродукт»
69 Телега Людмила Василівна ТОВ «ПІК і К»
70 Токарєва Ірина Володимирівна ТОВ «Тайфун 2000», ТОВ «ТБ «Троянда-Харков», ТОВ «Компанія Мускат»
71 Томілова Ірина Олександрівна ТОВ «Хазар», ФОП «Омарова», ФОП «Омаров», ФОП «Пономаренко», ТОВ «Здорове харчування»
72 Туманова Марина Олександрівна ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна»
73 Цеунова Марина Миколаївна ТОВ «ВП Роганський м’ясокомбінат»

Додаток 2 до наказу Головного управління

Держпродспоживслужби в Харківській області

від 18.07.20181206

Перелік уповноважених ветеринарів  для забезпечення

державного контролю за дотриманням законодавства щодо виробництва

сирого молока та/або молозива, стану здоров’я тварин

та використання ветеринарних препаратів у господарствах Харківської області

 

№ п/п Прізвище, ім’я,по-батькові Повна назва суб’єкта господарювання, за яким буде здійснюватися державний ветеринарно-санітарний контроль
Балаклійський район
1 Максименко Микола Миколайович СТОВ «Гусарівське»
2 Шаповал Тетяна Василівна ТОВ  «Агросет»
3 Разводова Наталія Андріївна ДП «Племзавод Курганський»
4 Коваленко Сергій Вікторович СТОВ «Степове»
5 Стещенко Михайло Олексійович ПП «Агроплеммолоко»
6 Сильченко Наталія Василівна ПрАТ «Балаклійське ХПП», с. Вербівка
7 Завезиступ Юрій Анатолійович ПрАТ «Балаклійське ХПП», с. Вишневе
8 Феленко Леонід Єгорович ТОВ «Молочна ферма»
Близнюківський район
9 Гнатко Вячеслав Анатолійович ПСП «Тернівка»
10 Литвин Вячеслав Володимирович ТОВ «Софія- Близнюки»
11 Редін Віталій Євгенійович СТОВ «Лан»
12 Виноходова Лідія Іванівна ФГ «Дубравушка», ФГ « Агро-Трек», ПП «Агрохолдинг Надійний», ПСП « Володимирівське»
Богодухівський район
13 Світлична Валентина Дмитрівна СФГ «Промінь»
14 Бондарев Василь Сергійович СВК ім. В.Н. Каразіна
15 Пилипенко Володимир Юрійович СТОВ ім. Ватутіна
16 Маліченко Оксана Вікторівна СП «Родіна»
Борівський район
17 Білокопита Галина Миколаївна Селянське-фермерське господарство „Моноліт”
18 Глущенко Олексій Павлович Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю агрофірма «Новий шлях»
Валківський район
19 Кравцов Вадим Петрович ПСП «Шарівка»
20 Корсун Павло Романович ПСП «Маяк»
21 Білокудра Вікторія ПСП «Нове життя»
Великобурлуцький район
22 Качанова Олена Георгіївна Державне підприємство «Пантелеймонівське» Інституту рослинництва імені В.Я. Юрьєва НААН України, Приватне підприємство «Джерело»
23 Додиван Олександр Іванович Товариство з обмеженою відповідальністю «Федорівське»

Приватне акціонерне товариство «Підсереднє»

Вовчанський район
24 Баранов Максим Володимирович Фермерське господарство  „ Юпітер ”
25 Коновалова Тетяна Григорівна Державне підприємство  дослідного господарства  „Гонтарівка”
26 Сивуха Сергій Вікторович Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю „ Агросвіт”
27 Кіційов Валерій Володимирович Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю агрофірма  ім Т.Г.Шевченка
28 Ковбаса Ігор Олександрович Вовчанський технікум Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка ( Учгосп)
Двурічанський район
29 Кутько Михайло Михайлович Приватне  сільськогосподарське підприємство

«Родіна»

30 Регета Володимир Франкович Приватне  сільськогосподарське підприємство

«Вільшанське»

31 Кононенко Лариса Миколаївна Приватне  підприємство

«Мечнікове»

32 Кононенко Лариса Миколаївна Приватне  сільськогосподарське підприємство

«Виселок»

33 Нестеренко Ігор Сергійович Фермерське  господарство «Зоря»
34 Перекопська Ірина Станіславівна Приватне  товариство «Богданов і С» «ІННА»
Зачепилівський район
35 Булах Надія Олексіївна ПСП «ім. Фрунзе»
Зміївський район
36 Маслак Ігор Євгеньевич ТОВ А\Ф «ім.Гагаріна»
37 Кузнецова Ольга Вікторівна ФГ «Штефан»
38 Сояна Людмила Юріївна ФГ «Русін»
39 Маслак Ігор Євгеньевич ФГ «Дельта»
Золочівський район
40 Нестеренко Анатолій Олександрович ФГ «Альфа»
41 Состін Дмитро Дмитрович СТОВ «Перше Травня»
42 Зашаловська Ольга Петрівна ПрАТ «АФ ім..Г.С.Сковороди»
43 Пітімко Віта Миколаївна СВК «ім..Фрунзе»
44 Яровий Євгеній Геннадійович СТОВ «Довжик»
45 Карпенська Анна Вікторавна ТОВ «Відрядження+»
Ізюмський район
46 Стрельник Андрій Анатолійович ПСП «Дружба»
47 Щебеньков Валерій Борисович ТОВ «СК Восток»
Кегичівський район
48 Торчинський Володимир Русланович ПОСП «Мажарка», ПП «Андріївка»
49 Сліпак Іван Петрович ПСП «Щорса,ПОСП «Софіївка»
50 Лещішин Ігорь Іванович ПП «Агропрогрес»,ПОСП «Рояківка»
Коломацький район
51 Булавчик Віталій Анатолійович ТОВ АПО «Мрія»
Красноградський район
52 Пасічник Юлія Анатоліївна ТОВ «Агрофірма «Пісчанська»

ПАОП «Промінь»

53 Пісковий Василь Юрійович ТОВ «Красноградське Джерело»
54 Кобзарьова Любов Геннадіївна ТОВ «Ранок»

ТОВ «Комишуватський молочний комплекс»

55 Римша Інна Анатоліївна СТОВ «Хоробор Агро»
56 Сидорова Наталія Миколаївна ДПДГ «Красноградське»
Краснокутський район
57 Лесніков Ігор Миколайович Приватна агрофірма «Ватал»
58 Задорожній Олександр Михайлович Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Славутич»
59 Галич Микола Михайлович Фермерське господарство «Мовос»
Куп’янський район
60 Єрмош Юрій валентинович ФГ «Коньшина В.Д.»
61 Єрмош Юрій валентинович ПАТ «Агрофірма «8 Березня»
62 Крикун Олена Володимирівна СТОВ «Мрія»
63 Крикун Олена Володимирівна СТОВ «Надія»
64 Єрмош Юрій валентинович ПСП «Смородьківка»
65 Гейкер Валентина Анатоліївна ФГ «Россолової М.Н.»
66 Міняйло Юрій Олександрович ФГ «Золотий тілець»
Лозівський район
67 Шелудько Олександр Євгенович Державне підприємство «Дослідне господарство «Комсомолець» ІСГПС НААН
68 Сільман Володимир Іванович Фермерське господарство «Зоря -2011»,

ТОВ «Агронік — 2011», Приватна  Агрофірма  «Обрії»

Нововодолазький район
69 Котелевець Андрій Валерійович СТОВ «Рассвет»
70 Бондаренко Неля Олександрівна Липукватівський аграрний коледж
71 Замарахін Ігор Васильович ТОВ «Дельта»
Первомайський район
72 Бурлуцький Сергій Олегович Товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Киселі»
73 Завгородній Денис Олегович Селянське фермерське господарство «Ганна»
74 Кононенко Володимир Анатолійович Селянське товариство з обмеженою відповідальністю «Ржавчик»
Печенізький район
75 Шевченко Роман Петрович ТОВ «АФ»ШАНС»
76 Стоянов Роман Ілліч ПП Печенізька ферма
77 Бондарєва Тетяна Миколаївна ТОВ «Печенізьке»
Сахновщинський район
78 Лимар Дмитро Сергійович ПСП «Маяк»
79 Деменчук Олександр Васильович ПАТ Племзавод ім.20річчя Жовтня
80 Топузлєєва Олена Вікторівна ПСП АФ   «Прогресс»
Харківський район
81 Долинський Іван Якович ДПДГ «Кутузівка»
82 Долинський Іван Якович ПСП «Деметра»
Чугуївський район
83 Ларіна Любов Миколаївна ТОВ а/ф «Надія»
84 Свістун Сергій Андрійович ТОВ а/ф «Івановський Лан»,  ТОВ «Агросервис ЛТД»
85 Бражнікова Катерина Володимирівна СТОВ «Маяк»,   ТОВ а/ф «Лебежанська»,

ТОВ а/ф «Базаліївський колос»

Шевченківський район
86 Москвін Володимир Олександрович ТОВ «Восток – КМ »
87 Дябіна Людмила Яківна СТОВ «ім. Ватутіна»
88 Пономарьова Наталія Миколаївна МПП «Агротехсервіс»
89 Білоцерківський Олександр Миколайович СТОВ «Червоний Партизан»