Підведені підсумки виконання Плану заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру

Головним управління Держпродспоживслужби в Харківській області забезпечено виконання Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Харківській області на 2019 рік, затвердженого заступником голови Харківської обласної державної адміністрації 19.12.2018. Протягом першого півріччя 2019 року проведено 716 перевірок з питань безпечності та якості харчових продуктів, за результатами яких складено 154 приписи про усунення виявлених порушень, винесено 2 постанови про накладення адміністративних стягнень на суму 66768,00 грн.

Взято участь у проведенні близько 1000 перевірок дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з метою визначення готовності та у період функціонування закладів, у 46,8% були виявлені порушення вимог санітарного законодавства, за результатами перевірок надано 109 приписів про усунення виявлених порушень санітарного законодавства.

Підписані акти прийомки 729 закладам оздоровлення та відпочинку для дітей, у т.ч. 22 позаміських заклади оздоровлення, 687 таборів з денним перебуванням, 20 закладів праці та відпочинку.

З питань профілактики гострих кишкових інфекцій, ботулізму, отруєнь грибами на офіційних веб-сайтах Головного управління, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування розміщено 114 інформацій, в районних газетах надруковано 32 статті,  через мережу Facebook розповсюджено 10 повідомлень, через місцеві органи самоврядування — 840 інформаційних листівок та пам’яток, та в місцях скупчення людей проведено 148 бесід.

Робота щодо виконання Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Харківській області на 2019 рік продовжується.