Старт оздоровчої кампанії обговорили під час наради в ХОДА

12 червня 2019 року питання щодо початку літньої оздоровчої кампанії були обговорені на нараді під керівництвом першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Марка Беккера.

У співдоповіді керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проінформував керівництво області та учасників наради про результати здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог санітарного законодавства, законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, висвітлив проблемні питання щодо забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області.

За результатами наради до виконання взято доручення голови Харківської обласної державної адміністрації.

Перебіг оздоровчої кампанії знаходиться на постійному контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

На теперішній час за наявності акту прийомки в області функціонують 16 стаціонарних позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, 689 таборів з денним перебуванням дітей при школах; 19 дитячих закладів праці та відпочинку, 1 наметове містечко.

Проводиться позапланове інспектування харчоблоків дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з питань дотримання вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів. Станом на 11.06.2019 проведено 113 перевірок харчоблоків закладів відпочинку при школах та 7 – закладів оздоровлення з цілодобовим перебуванням дітей. За результатами винесено 38 приписів про усунення виявлених порушень, у т.ч. керівникам двох закладів оздоровлення з цілодобовим перебуванням.