Інформація для споживачів стосовно придбання непродовольчих товарів

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області звертає увагу споживачів стосовно більш уважного підходу при виборі для придбання непродовольчих товарів, які реалізуються в торговельних мережах міста Харкова та Харківської області.

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, відповідно до секторального плану державного ринкового нагляду проводяться планові перевірки характеристик продукції у розповсюджувачів такої продукції.

В ході проведення перевірок суб’єктів господарювання (розповсюджувачів), які здійснюють свою господарську діяльність з продажу мийних засобів, дитячих іграшок, проводів ізольованих, кабелів та інших ізольованих електричних провідників, на орендованих площах супермаркету РОСТ за адресою м. Харків, вул. Плеханівська, 135/139, створюють перешкоди посадовим особам органу ринкового нагляду у проведенні перевірок характеристик означеної продукції, відмовляють у наданні передбаченої законодавством інформації, чим порушують вимоги Закону України “Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції”.

Вищезазначені дії можуть призвести до нанесення шкоди споживачам, а саме реалізуючи небезпечні товари, користування якими в свою чергу може призвести до отримання ушкоджень, а в деяких випадках і смерті людей.

Застерігаємо споживачів від придбання неякісної, а можливо і небезпечної продукції!