Проведена 31 перевірка дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Відповідно розпорядження Краснокутської районної державної адміністрації «Про затвердження складу районної комісії з прийомки закладів оздоровлення та відпочинку, розташованих на території району» від 10.05.2019 року № 58, з метою забезпечення контролю за проведенням оздоровчої кампанії влітку 2019 року  працівниками Краснокутського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області у складі робочої комісії проведена 31  перевірка дитячих закладів оздоровлення та відпочинку під час їх підготовки та функціонування.

З початку оздоровчої кампанії  2019 року на території Краснокутського району  розпочали свою роботу 1 позаміський заклад оздоровлення та відпочинку  «Дитячий заміський оздоровчий заклад Каразінський» ( 3 оздоровчі зміни), де планується оздоровити 300 дітей та 15 таборів відпочинку з денним перебуванням, де перебуває 1275 дітей.

Під час проведення  обстежень дитячих закладів відпочинку було виявлено 17 порушень. Керівникам дитячих закладів оздоровлення та відпочинку  надіслано 17  приписів про усунення порушень. Пропозиції  були виконані в строки.

У ході здійснення обстежень з метою збереження здоров’я та формування здорового способу життя серед дітей працівниками Краснокутського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проводена: нарада з керівниками дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, направлена інформація для розміщення на сайт Краснокутської РДА, надіслано 15  листів органам виконавчої влади, було проведено 31 бесіду.