Проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської міської ради під керівництвом першого заступника міського голови Терехова І.О.

22 травня 2019 року на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської міської ради під керівництвом першого заступника міського голови Терехова І.О. обговорені питання організації заходів щодо профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь у весняно-літній період на території м. Харкова та безпечного відпочинку населення на водоймах міста.

У засіданні прийняла участь в.о. начальника Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в м. Харкові Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Рапота Н.В.

У ході засідання були обговорені питання щодо основних заходів зниження гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь, направлених на раннє виявлення інфекційних хворих, їх лікування, проведення протиепідемічних і профілактичних заходів в закладах освіти, підприємствах та установах міста Харкова незалежно від форм власності та організації безпечного відпочинку населення на водоймах міста.

За результатами засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської міської ради надані пропозиції Департаментам ХМР, закладам, підприємствам, установам щодо профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь в літній період на території м. Харкова та організації безпечного відпочинку населення на водоймах міста.