Інформація про захворювання дітей на гострі кишкові інфекції

В Комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 58 Харківської міської ради» зареєстровано 4 випадки захворювання дітей на гострі кишкові інфекції. Всі захворілі діти були госпіталізовані до Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня». Станом на 28.05.2019 три дитини виписані із інфекційної лікарні, одна дитина продовжує стаціонарне лікування.

Для встановлення причин та умов виникнення захворювань фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби  в Харківській області в межах наданих повноважень проведено епідеміологічне розслідування та позапланова перевірка закладу стосовно додержання гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами та дотримання вимог законодавства в сфері безпечності харчових продуктів.

Під час обстеження закладу виявлені порушення вимог санітарного законодавства та законодавства в сфері безпечності харчових продуктів стосовно організації харчування дітей,  умов зберігання харчових продуктів, технології приготування страв, своєчасного медичного огляду працівників закладу тощо.

В зв’язку з виявленими порушеннями керівнику закладу видано приписи про усунення порушень санітарного законодавства та законодавства в сфері безпечності харчових продуктів, розпочато адміністративне провадження за фактом виявлення порушення санітарних норм.

Матеріали направлені до Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Ситуація залишається на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Проведення протиепідемічних заходів триває.