Про участь у засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області.

07.05.2019 відбулося  засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області під головуванням  першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації М. Беккера.

На порядку денному розглянуто питання безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами в Харківській області.

У засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області заслухана співдоповідь «Про результати здійснення заходів державного нагляду (контролю) та дотримання вимог чинного законодавства при поводженні з пестицидами та агрохімікатами в Харківській області» начальника Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління  Держпродспоживслужби в Харківській області.

Районним державним адміністраціям, виконкомам міст обласного значення було запропоновано вжити  заходи щодо здійснення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання регламентів застосування пестицидів та агрохімікатів, норм їх внесення під час застосування, а також використання препаратів, внесених до Державного реєстру пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні.