Уряд удосконалив процес регулювання органами місцевого самоврядування тарифів на комунальні послуги з урахуванням нової редакції Закону України «Про житлово-комунальні послуги»

Постановою Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 року №291 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Згідно з внесеними змінами, зокрема, передбачається запровадити щорічне встановлення тарифів на плановий період, виключити зі складу тарифів витрати на встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, передбачити можливість враховувати у тарифах на транспортування теплової енергії понаднормативні втрати у обсязі не вище 10 відсотків від розрахункових втрат за умови передбачення ліцензіатом заходів, пов’язаних із зниженням втрат.

Постанова Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 №291 набирає чинності одночасно з введенням в дію Закону України від 9 листопада 2017 р. № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги».