Здоров’я людини – найбільше багатство

Щороку 7 квітня в Україні, яка входять у Всесвітню організацію охорони здоров’я, відзначався День здоров’я. Дата збігається з днем заснування ВООЗ і є постійною з 1950 року. Всесвітній день здоров’я покликаний привертати увагу до основних проблем, пов’язаних зі здоров’ям населення.

Здоров’я людини залежить не тільки від зусилля медичних працівників. Розуміння необхідності підтримувати своє здоров’я, зміна способу життя, повага до навколишнього середовища сприятиме подоланню навіть самих складних проблем, пов’язаних зі здоров’ям.

За ініціативою Міністерства охорони здоров’я України з 6 по 13 квітня 2019 року триває Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я. План заходів з проведення цього тижня затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 №210-р. У рамках Тижня 06.04.2019 проведено першу всеукраїнську конференцію з громадського здоров’я, де професіонали обговорили низку актуальних питань, для медичних фахівців 13-14.04.2019 планується проведення науково-практичної конференції «Складові громадського здоров’я». Провідна роль в системі громадського здоров’я належить МОЗ України.

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області відповідно до повноважень також виконує функції, спрямовані на збереження   здоров’я населення, основними з яких є здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, державного ветеринарно-санітарного нагляду (контролю), безпечністю та окремими показниками якості харчових продуктів, додержанням нормативів щодо безпечного застосування пестицидів і агрохімікатів, бере участь у проведенні санітарно-епідеміологічних розслідувань інфекційних хвороб, харчових отруєнь, масових неінфекційних захворювань.

Збереження здоров’я та забезпечення повноцінного життя людей не можливе без спільних зусиль кожного громадянина, органів влади та місцевого самоврядування, установ, організацій, бізнес сектору, свідомого ставлення до навколишнього середовища та власного здоров’я, позбавлення шкідливих звичок (тютюнопаління, вживання алкоголю, енергетичних напоїв, надмірної кількості цукру, солі).