Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міській Раді.

13 березня 2019 року за поданням начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини в м.Харкові відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міській Раді.

Підстава для проведення засідання під головуванням  Голови Комісії – заступника Харківського міського Голови – Горбунової – Рубан С.О. – прийняття вичерпних заходів реагування з метою ліквідації вогнища сказу в Холодногірському районі м. Харкова.

Джерело  виникнення захворювання – кошеня віком 2 місяці, придбане жителями міста в подарунок дочці на 8 березня,  в мінірозпліднику  в Холодногірському районі міста на вулиці Тереховській.

Як результат – троє постраждалих, з них одна дитина, які проходять вимушену вакцинацію проти сказу.

На засіданні членів Комісії начальник  управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини в м.Харкові  Матвійчук М.А. — проінформував та надав на розгляд з метою затвердження  «План заходів  з ліквідації сказу на території Холодногірського району м. Харкова», в тому числі про накладання карантинних обмежень  на території району в звязку зі сказом тварини.

Поряд з затвердженням «Плану…», — було прийнято протокольне Рішення про  обовязковість інформування населення міста через засоби масової інформації про надання термінової інформації на телефонии як управління так і державних лікарень ветеринарної медицини  про всі випадки  покупки  кошенят в мінірозпліднику на території Холодногірського  р – ну м. Харкова про вулиці Тереховській з метою опаративного реагування зі сторонни державних установ ветеринарної медицини.