За порушення законодавства в сфері безпечності харчових продуктів приватного підприємця на ТОВ «Компанія Красноградський ринок» притягнуто до відповідальності.

З метою встановлення причин харчового отруєння 3 осіб (діагноз: харчова токсикоінфекція гастритична форма, тяжкий перебіг з енцефалетичною реакцію), які вживали копчені хребти красної риби придбані на території ТОВ «Компанія «Красноградський ринок», спеціалістами Красноградського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проведено інспектування потужності з реалізації харчових продуктів, де здійснював свою господарчу діяльність оператор ринку, у якого була в обігу вищезазначена продукція.  За результатами позапланового заходу виявлено низку порушень вимог законодавства в сфері безпечності харчових продуктів, за що державним ветеринарним інспектором на оператора ринку складений протокол про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», законодавства про харчові продукти та корми.

За результатами розгляду справи суб’єкт господарювання притягнений до адміністративної відповідальності у вигляду штрафу на суму 25 038 грн, який  оператором ринку був сплачений у повному обсязі. Крім того, складено припис про усунення виявлених порушень.