Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чугуївській районній адміністрації

01.02.19 року за поданням начальника Чугуївського районного управління Держпродспоживслужби в Харківській області відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чугуївській районній адміністрації. Його провела заступник голови Чугуївської районної адміністраціїї, голова комісії Галина Олексієвець. Предметом розгляду ДНПК – «Про посилення заходів щодо боротьби зі сказом тварин, та посилення державного ветеринарно – санітарного контролю та нагляду за проведенням антирабічних заходів на території району».

Начальник Чугуївського районного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Максим Кривогуз зазначив, що в Чугуївському районі епізоотичне  становище по сказу залишається небезпечним.

За січень 2019 року – два випадки захворювання тварин на сказ, в тому числі 1 випадок сказу кота в селищі Нова Покровка та 1 випадок по сказу собаки в с. Стара Покровка, вул. Поди. Два двори знаходяться в 20 метрів один від одного. Обидва випадки мали контакт із однією лисицею.

Членами надзвичайної протиепізоотичної комісії вирішено: активізувати роботу міжвідомчої комісії по боротьбі із зоонозними інфекціями, забезпечити координацію заходів, які повинні проводити зацікавлені служби й установи, а також установити контроль за їх виконанням.