Взято участь у засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської міської ради

21 грудня 2018 року на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської міської ради під керівництвом першого заступника міського голови Терехова І.О. обговорено ряд питань, одним з яких була організація заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань в місті Харкові.

У засіданні взяв участь начальник Харківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Матвійчук М.А.

У ході засідання були обговорені питання щодо дотримання температурного режиму в закладах освіти, підприємствах та установах міста Харкова незалежно від форм власності з метою попередження грипу та гострих респіраторних захворювань. За результатами засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської міської ради надані пропозиції Департаментам ХМР, закладам, підприємствам, установам щодо дотриманням температурного режиму.

Харківським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проводиться щоденний моніторинг температурного режиму в закладах освіти міста Харкова. По результатам виявлених порушень температурного режиму направлялась інформація до Департаменту освіти  Харківської міської ради.