ПАМ′ЯТКА ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ПОТУЖНОСТЕЙ

Державна реєстрація потужності

відповідно до вимог ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

Експлуатаційний дозвіл

відповідно до вимог ст. 23 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

·  Державній реєстрації підлягають потужності з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу. ·         Експлуатаційний дозвіл отримують оператори ринку, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження.
Вид діяльності, що планується здійснювати з використанням потужності: Вимога пп. 3.13. «Ветеринарно-санітарних правил для ринків» на ринку, де реалізується продукція з обмеженим строком зберігання,   забезпечується   короткочасне   зберігання   її    в холодильних   камерах.   Для   зберігання   м’яса,   яке  підлягає
лабораторному дослідженню,  до вирішення  питання  про  можливість його  реалізації  на ринках встановлюються холодильники-ізолятори, нагляд  за  якими  здійснюють  лабораторії  ветеринарно-санітарної експертизи.     За роботу холодильних камер  несе  відповідальність  дирекція ринку.
1. Діяльність, пов’язана з харчовими продуктами, які не потребують дотримання температурного режиму та можуть зберігатися при температурі вище 10 °C і залишатися придатними для споживання людиною. НЕОБХІДНО:
2. Діяльність закладів громадського харчування за категоріями: стаціонарна потужність (ресторан, бар, кафе, піцерія тощо);

рухомі та/або тимчасові потужності.

3. Виробництво харчових продуктів, інгредієнтами яких є виключно продукти рослинного походження та/або перероблені продукти тваринного походження 1. Подати заяву до ЦНАП.
4. Роздрібна торгівля харчовими продуктами
5. Інший вид діяльності: первинне виробництво, змішування та пов’язані з цим процедури, обробка (переробка), наповнення, пакування, відновлення та інші зміни стану об’єкта, зберігання, транспортування, реалізація. 2. Не пізніше 15 календарних днів пройти інспектування потужності.

НЕОБХІДНО:

3. Експлуатаційний дозвіл видається на платній основі. (272,00 грн.)
1. Подати заяву встановленої форми до Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
2. Термін розгляду заяви 15 робочих днів. 4. Отримати експлуатаційний дозвіл.

3. Державна реєстрація безкоштовна.