За ініціюванням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, спільно з представниками Департаменту агропромислового розвитку

Харківської обласної державної адміністрації, на базі Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН України 29.08.2018 року  відбулася нарада на тему: «Запобігання та виявлення контрафактного насіння».

В нараді приймали участь Харківська обласна філія ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», філія Українського інституту експертизи сортів рослин Харківського обласного державного центру експертизи сортів рослин, керівники структурних підрозділів агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств різних форм власності, установ мережі НААН, представники компаній — членів Американської Торгівельної Палати.

Захід носив консультативно-інформаційний характер з метою досягнення результативної співпраці органів влади та суб’єктів господарювання у сфері насінництва та розсадництва.