Два випадки захворювання на ботулізм в м. Харків

В м. Харків 14.08.2018 зареєстровано два випадки підозри на ботулізм у членів однієї родини.

Хворі госпіталізовані до реанімаційного відділення  КЗОЗ Обласна клінічна інфекційна лікарня. Обстеження та лікування хворих триває.

При опитуванні з’ясовано, що захворювання пов’язано із вживанням риби ляща.

Для встановлення походження небезпечного продукту (риби – ляща) Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області розпочато проведення розслідування.

З початку 2018 року в Україні зареєстровано більше 60 потерпілих від ботулізму осіб, з них 4 померли. В Харківській області за поточний період 2018 року – це вже третій та четвертий випадок захворювання.

Незважаючи на активну роз’яснювальну роботу у засобах масової інформації та на офіційному сайті щодо небезпечності захворювання на ботулізм та відсутність протиботулінічної сироватки населенням продовжується вживання небезпечних харчових продуктів.

Нагадуємо!!!!

Ботулізм – це гостре токсико-інфекційне захворювання. Інкубаційний період триває від 8 годин до 10 діб. Особливістю ботулізму є відсутність гарячки протягом всієї хвороби та нечіткість, поліморфізм клінічних проявів у перші дні хвороби, що пояснює велику кількість діагностичних помилок. У разі відсутності своєчасного лікування захворювання закінчується – смертю.

Виникнення захворювання можливо при вживанні консерви домашнього приготування, копченої та в’яленої м’ясної і рибної продукції.

Щоб запобігти захворювання рекомендуємо не вживати в’ялену не патрану рибу, особливо в літній період, не купувати продукти в місцях стихійної торгівлі та дотримуватись основних правил зберігання і приготування продуктів харчування вдома.