Державний нагляд (контроль) в Краснокутському районі в період оздоровчої кампанії 2018 року

Краснокутське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області відповідно до покладених завдань і функцій в межах повноважень здійснювало державний нагляд (контроль) за закладами оздоровлення та відпочинку для дітей та вживало заходи щодо вирішення питань, пов’язаних із оздоровленням та відпочинком дітей влітку 2018 року.

З початку оздоровчої кампанії  2018 року на території Краснокутського району  розпочали свою роботу 1 заміський оздоровчий табір «Каразінський» ( 2 зміни) , де оздоровлювалася 191 дитина та 15 таборів з денним перебуванням, де перебувало 1100 дітей.

Перед початком та функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, спеціалісти Краснокутського районного управління у складі робочої комісії взяли участь у  проведенні комплексних обстежень дитячих закладів оздоровлення. Було проведено 34  обстеження, виявлено 22 порушення. Керівникам дитячих закладів оздоровлення та відпочинку  надіслано 22 приписи. Пропозиції по усуненню порушень були виконані в строки.

У ході здійснення обстежень з метою збереження здоров’я та формування здорового способу життя серед дітей працівниками Краснокутського районного управління проводилась відповідна робота щодо підвищення санітарно-освітніх знань: проведена нарада з керівниками дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, направлена інформація для розміщення на сайт Краснокутської РДА, надіслано 13 листів органам виконавчої влади, проведено 34 бесіди.