Про участь у засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області

27.06.2018  відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради під головуванням директора Департаменту містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації  Рабіновича М.С.

На порядку денному був розгляд 9 проектів містобудівної  документації, зокрема детальних планів територій для будівництва тваринницьких комплексів, житлової забудови, споруд електрозв’язку,   тощо.

Особлива увага була приділена дотриманню вимог чинного санітарного законодавства під час розміщення  об’єктів житлового та комунального призначення, запобігання негативного впливу об’єкту будівництва на оточуюче середовище та умови проживання та відпочинку населення.

У засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради взяла участь начальник відділу організації розслідування спалахів та санітарно — епідеміологічного нагляду Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління  Держпродспоживслужби в Харківській області Гарник В.В.