Прийнято участь у засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та обʼєктів соціальної сфери районів та міст обласного значення Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 років

12.06.2018 відбулося засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та обʼєктів соціальної сфери районів та міст обласного значення Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 років під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації, голови обласного штабу Шахненко Є.Д., де розглядалися питання стану підготовки господарського комплексу та обʼєктів соціальної сфери Барвінківського, Дергачівського, Купʼянського районів та м. Купʼянськ.

У засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та обʼєктів соціальної сфери районів та міст обласного значення Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 взяла участь в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Колпакова Т.М.