В Харківській області розпочато літню оздоровчу кампанію

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області взяли участь у роботі комісій місцевих органів виконавчої влади з визначення готовності закладів оздоровлення та відпочинку.

Станом на 08.06.2018 підписані акти прийомки 725 (98,6%) дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, з них 16 позаміських закладів (64% від запланованої кількості).

За зверненнями власників або керівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку проведено розгляд примірних двотижневих меню, переліків постачальників харчових продуктів на відповідність вимогам діючого законодавства з подальшим погодженням вказаних документів.

На теперішній час в області функціонують 694 табори з денним перебуванням, 13 закладів праці та відпочинку, 1 наметове містечко, 9 позаміських закладів.

Тривають підготовчі роботи у 9 позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, відкриття яких заплановано після 14 червня.

Фактів відкриття закладів без погодження з Держпродспоживслужбою не зареєстровано.

Питання дотримання у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вимог законодавства у сфері санітарного та епідемічного благополуччя, безпечності харчових продуктів знаходиться на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.